Зі Львова в Емірати більше не полетиш

18 січня 2020
Share Button
Фото ілюстративне
Компанія SkyUp Airlines з 1 лютого 2020 року припиняє польоти в Об'єднані Арабські Емірати в зв'язку з закриттям повітряного простору над Іраном і Іраком.

Про це пише Інтерфакс.Україна.

З 1 лютого 2020 року SkyUp Airlines призупинить виконання регулярних рейсів в Шарджу (ОАЕ) із Запоріжжя, Львова та Харкова. Це пов’язано з продовженням заборони виконання польотів у повітряному просторі Ісламської Республіки Іран і Республіки Ірак, введеної Державіаслужбою України з 9 січня 2020 року”, – посилається інформаційний портал на отримане повідомлення від авіакомпанії.

Необхідність облітати території Ірану і Іраку викликала збільшення тривалості польотів, а також потребу здійснення зупинки на шляху для дозаправки.

“Ми змушені прийняти складне для нас рішення тимчасово припинити польоти регулярної програми в Шарджу з регіонів України. Щоб зробити наші польоти безпечнішими, ми змінили ці маршрути – тепер ми літаємо через території Єгипту і Саудівської Аравії, а також робимо зупинку для дозаправки в Анталії. Така необхідність збільшує час польоту мінімум на три години. Це створює незручності для наших пасажирів, а також провокує зміни в розкладі інших рейсів в аеропортах прильоту – Запоріжжі, Львові, Харкові”, – коментує ситуацію співвласник авіакомпанії Олександр Альба.

Як тільки заборону прольоту над територіями Іраку і Ірану буде скасовано, SkyUp розгляне можливість повернутися до виконання цих рейсів.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі