Зі “живого кутка” львівської школи на мороз хочуть вигнати 8 котів

13 січня 2021 Життя, Львів
Share Button
Фото з відкритих джерел
Зі живого кутка львівської школи №50 напередодні морозів хочуть виселити 8 котиків.

Про це DailyLviv повідомила сьогодні, 13 січня, голова правління ГО «ЕКОС» Устина Бойко.

– На території цієїї школи живуть три котики, які мають вільний доступ до комірних віконечок згідно ухвали 3714 та в приміщенні самої школи є гарно облаштований «живий куточок», в якому живуть 8 котиків. Всі ці коти є вакциновані, стерилізовані ветиринарами ЛКП «ЛЕВ» та знаходяться під патронажем ЛКП «ЛЕВ» та кабінету АЛЬФА-ВЕТ, тому жодної загрози нікому не становлять та відповідають всім вимогам санітарних норм”,- пояснила ситуацію зоозахиснця.

За її словами, нова директорка СШ №50 Білан Маряна Іванівна вимагає від учительки, яка є опікуном цих котів, забрати їх з цього облаштованого живого куточка до 15.01.2021року.

Але, як наголошує Устина Бойка, відповідно до ухвали ЛМР №3714 коти визнані частиною екосистеми Львова та не становлять жодної загрози.

Зоозахисниця нагадала, що минулого тижня громадські організації звернулися до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля щодо запровадження уроків гуманності в навчальних закладах, і саме цей навчальний заклад, за її переконанням, мав би бути прикладом гуманного поводження з тваринами, в т.ч. котами.

Зоозахисні організації Львова ГО «Західноукраїнське товариство захисту тварин», ГО «ЕКОС», та ЮК «LEGAL JET» скерували з цього приводу звернення до низки депутатів Львівської міської територіальної громади з проханням:
• негайно вжити всіх необхідних заходів, щоб 8 котиків не опинились на вулиці був збережений живий куточок в школі №50;
• якнайшвидше запровадити в навчальних закладах Львівської МТГ (дитячі садочки, школи, гімназії і т.д.) уроки гуманного поводження з тваринами,
• взяти перебіг цих подій під свій особистий контроль.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі