ЗМІ Польщі повідомили про масштабний витік військових даних

14 січня 2022, 14:31 Світ
Share Button
За даними польських видань, ресурсну базу військових вже завантажили користувачі з-понад десятка країн, зокрема Росії та Китаю.

Як пише Onet, у мережу потрапила ресурсна база польських військових. ЗМІ неофіційно підтвердило витік у двох незалежних джерел, пов’язаних зі спецслужбами. Наразі військові шукають винних та підраховують втрати.

До інтернету потрапила інформація про озброєння польської армії, боєприпаси, запчастини до бойових машин та спеціалізоване програмне забезпечення. Також широкому загалу доступні дані про обладнання, яке польська армія закупила в США, Німеччини, Ізраїлю.

Загалом заявили про 1 мільйон 757 тисяч 390 оприлюднених в мережі записів.

Зараз польські служби перевіряють, як ця інформація потрапила в інтернет. За даними джерел, найімовірніше, хтось з ІТ-спеціалістів Інспекції підтримки Збройних сил у Бидґощі (установи, яка займається закупівлями для армії та зберіганням техніки й запчастин) створив власну програму, у яку скопіював дані із засекречених військових систем.

У Міноборони Польщі заявили, що до закінчення розслідування не будуть коментувати це питання.

“Справу детально аналізують служби. Наразі з’ясовується, чи був витік, і чи був розкритий файл насправді підготовлений Збройними силами Польщі”, — йдеться у заяві Міністерства національної оборони країни.

Додамо, що сьогодні вночі хакери атакували українські урядові сайти і портал “Дія”.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі