Змінити постачальника газу тепер можна через Приват24

22 жовтня 2020 Економіка, Життя
Share Button
Фото ілюстративне
22 жовтня ПриватБанк запустив онлайн сервіс підписки та керування постачальниками комунальних послуг. За допомогою цього сервісу в Приват24 можна за декілька кліків підключитися до газопостачання від ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України».

Про це повідомляє пресслужба банку.

«Ніяких паперів, офісів газопостачальника або відділень банку – укласти договір на постачання газу можна за декілька кліків та підписати його електронним підписом. Надалі контролювати поставки онлайн та оплачувати послуги через Приват24», – відзначив голова правління ПриватБанку Петр Крумханзл.

«Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» активно працює над розширенням партнерської мережі. Партнерство з великим державним банком надає більше можливостей для побутових споживачів газу приєднатися до Нафтогазу», — зазначив Максим Рабінович, директор ГК «Нафтогаз України».

Як змінити постачальника газу через Приват24:

  • на веб сайті Приват24 потрібно обрати розділ «Послуги/Мої постачальники/Газопостачання»;
  • вибрати адресу помешкання, яке бажаєте перевести на обслуговування до нового постачальника газу;
  • під карткою з адресою розташована вкладка «Газопостачання» з чинним тарифом на блакитне паливо від Нафтогазу. Натиснувши на вкладку «Нафтогаз», потрібно у формі приєднання зазначити/вказати персональні дані та EIC-код (індивідуальний газовий код помешкання, вказаний у квитанції за розподіл газу);
  • підписати сформовану заявку можна за допомогою SmartID;
  • після відправки заявки з клієнтом впродовж трьох днів зв’яжуться спеціалісти ГК «Нафтогаз України» для завершення процедури підключення.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі