ЗНО з історії України не склала п’ята частина абітурієнтів

19 липня 2021 Життя
Share Button
Фото з відкритих джерел
Майже 20% абітурієнтів не склали зовнішнє незалежне оцінювання з історії України.

Про це повідомив керівник Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Валерій Бойко під час пресконференції на тему: “Пояснити 30%: як українці оцінюють освіту та вступ в умовах пандемії”, передає Укрінформ.

“Майже 20% наших абітурієнтів не склали тест з історії України. Це діти, які абсолютно не володіють картографічними вміннями. І які абсолютно не орієнтуються в історичній хронології, не в тому понятті – що, де, коли і як відбувалося, а вони не здатні розташувати події, між якими відстань 10-20 років”, – сказав Бойко.

Він зазначив, що ці діти не здатні аналізувати елементарну діаграму і співвідносити дату на ній з варіантом відповіді. За його словами, такі абітурієнти, здобувши повну загальну середню освіту в умовах незалежності, не спроможні пригадати або пам’ятати чотири канонічні події, які привели до незалежності України.

“З точки зору суспільствознавчого компоненту наші діти демонструють більш загрозливі і більш невтішні результати ніж ті, які демонструють з математики”, – сказав Бойко.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі