Зрадника, що забезпечив російських окупантів мобільним зв’язком, покарали умовно

05 липня 2022, 22:37 Кримінал
Share Button
Ілюстративне фото
Громадянин України за допомогою спеціального обладнання маскував номери, з яких телефонували російські військовослужбовці.

Красногвардійський райсуд міста Дніпра визнав підсудного, ім’я якого не називається, винним у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України та засудив його до 5 років позбавлення волі умовно. Про це повідомляє «Судовий репортер».

За матеріалами справи, громадянин України співпрацював із російськими військовими у першій половині березня 2022 року. За місцем свого проживання він розмістив апаратно-програмний комплекс, що складався із Wi-Fi роутера, двох Voip-GSM-шлюзів і Sim-банку з вставленими 58 сім-картками мобільних операторів України. За допомогою цього пристрою чоловік приховував номера російських військових, що телефонували з території країни-агресора на номери українських операторів: під час з’єднання російські номери змінювались на українські.

У рішенні суду зазначається, що обвинувачений є уродженцем міста Твері Російської Федерації, але має громадянство України. Ніде не працює.

Підсудний визнав провину та уклав угоду зі звинуваченням. Сторони домовилися про 5 років позбавлення волі умовно. Після вироку обвинуваченого звільнили з-під варти в залі суду. Програмно-апаратний комплекс і ноутбук, що були визнано знаряддями злочину, суд конфіскував у дохід держави.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі