Екс-регіонал генерал Ткачук іде на вибори від “Слуги Народу”

30 вересня 2020, 16:44 Львів, Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Начальник національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, генерал-лейтенант Павло Ткачук балотуватиметься до Львівської обласної ради від партії "Слуга Народу".

Таку інформацію оприлюднила Львівська обласна ТВК 25 вересня. Павлові Ткачуку довірили місце у списку партії під номером 6.

Скріншот постанови Львівської обласної ТВК від 25 вересня 2020 року

Також відомо, що Ткачук є другом нардепки від “ЄС” Софії Федини та голови ЛОР Олександра Ганущина, котрий теж балотуватиметься до Обласної ради від “ЄС” Порошенка.

Фото із Фейсбуку Павла Ткачука

Фото із Фейсбуку Павла Ткачука

Фото із Фейсбуку Павла Ткачука

Нагадаємо, Павло Ткачук очолює Національну академію сухопутних військ у Львові з 2002 року.

Він раніше вже був депутатом, у Львівській міськраді входив до фракції Партії Регіонів. Регіоналів у ЛМР всього було троє, після виходу з фракції Володимира Пасічника та Тадея Едера – в “регіонах” залишився лише Павло Ткачук, відтак фракція припинила своє існування.

“Діло” вже писало про статки генерала та його родини, з ними можна ознайомитись у матеріалі “Павло Ткачук: Генерал-безхатько”. Зараз наше видання готує розгорнутий матеріал про сімейний бізнес Ткачуків, сумнівні закупівлі та родинні підряди очолюваної ним “Сухопутки”.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі