Євген Міклушка

Євген Міклушка

журналіст

«Харя» залишиться без пальця

Share Button
Фото з відкритих джерел
Пізно ввечері, в четвер, як завжди гортав стрічку фейсбук. В око потрапив пост журналістки Вікторії Балицької про спеціальну столичну комісію, яка має досліджувати ситуацію щодо Віконського та Нацполу, точніше, їхні дії у Соснівці. Перечитав, усе зрозуміло. Теж цікаво, що надосліджує комісія.

Скрін: Діло

І тут тобі на: наступний пост Балицької – про реакцію Антонищака. Хто не знає, хто такий Антонищак, – можете далі не читати.

Скрін: Діло

Отож, трохи понервувався собі тихенько і заснув. Сниться: Іду я повз управління Нацполу на пл. Григоренка, а там – тиша. Ні тобі мітингів, ні ділків, що зазвичай ошиваються попід стінами будівлі, навіть припаркованих автівок з синіми номерами не видно. Тільки один чоловік мовчки лежить під списом святого Георгія, або як іще називають – Юрія Змієборця. Тільки от в змії – зовсім не голова з роздвоєним язиком, а харя. Не менш противна. Харя того самого, кого позаочі називають «Харя». Лежить собі і пускає сльозу, бо керівництво Нацполу змінилось. А перед тим – замінили керівництво митниці, на якій поламали контрабандні схеми, старі кадри позвільнялись, а хто лишився – поводиться чемно. Одним словом, радником нема до кого йти. Депутатське посвідчення теж втрачено, відтак на обличчі у нього – кров. Кров, бо як з’ясувалось – у жінок-журналісток бувають чоловіки, брати та друзі, з не менш поважним списком заслуг, аніж у нього. Але ще й з честю. Та сльози з харі «Харі» котились не тому. Він тримав у роті палець. Той самий палець, яким друкував всякі слова, що не прикрашають чоловіка. Цікаво, як би він відреагував, якби послали його дружину, в очі чи онлайн – значення не має.

Цікаво, що означає такий сон проти четверга? Сонники поки не знають.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі