Львів’яни рвуться до влади: викладач ЛНУ став заступником генпрокурора

08 жовтня 2019 Львів, Політика
Share Button
Фото: Вікіпедія
Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка 8 жовтня 2019 року підписав наказ про призначення уродженця Львівщини Віктора Трепака заступником Генерального прокурора.

Про йдеться на офіційному сайті Генеральної прокуратури України.

Віктор Трепак у 1997 закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка, а в 2002 році – Львівський інститут внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ України за спеціальністю «правознавство».

З 2000 року був призваний на військову службу в органи Служби безпеки України, де проходив її на оперативних і керівних посадах. Відзначився тим, що у 2008 році вів безпосереднє керівництво операції по документуванню злочинних дій та затриманню «судді-колядника» Ігоря Зварича.

З 2015 по 2016 роки Віктор Трепак займав посаду першого заступника голови СБУ – начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління СБУ.

З липня 2016 року по 31 серпня 2018 року – професор кафедри Національної академії Служби безпеки України, а з 1 вересня 2018 року по жовтень 2019 року – доцент кафедри кримінального права і кримінології Львівського національного університету імені Івана Франка.

44-річний Трепак також кандидат юридичних наук. Учасник бойових дій на Сході України.

Нагадаємо, повний склад нового уряду. У списку є львів’яни.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі