Партія «За майбутнє» затвердила список кандидатів на місцеві вибори на Львівщині

21 вересня 2020 Львів, Політика
Share Button
Фото: Львівщина За майбутнє
На конференції обласної організації партії «За майбутнє» 20 вересня затвердили список кандидатів до органів місцевого самоврядування на Львівщині.

Першим номером у списку до Львівської обласної ради обрано діючого народного депутата України, співголову депутатської групи «Партія «За майбутнє» Тараса Батенка.

Перша десятка «За майбутнє» до Львівської облради виглядає наступним чином: Тарас Батенко, Володимир Саган, Тарас Подвірний, Тетяна Бей, Галина Степанюк-Телішевська, Юрій Раделицький, Ярослав Пелиховський, Анастасія Пляцок, Роман Васьків, Олександра Шиманович.

Першим номером у списку до ради Львівської територіальної громади обрано діючого депутата Львівської міської ради Ігора Телішевського.

Перша десятка «За майбутнє» до Львівської ОТГ виглядає наступним чином: Ігор Телішевський, Любомир Босаневич, Михайло Катрук, Катерина Батенко, Ірина Юзик, Галина Мельник, Марія Марущак, Тетяна Афанасьєва, Федір Осим, Олександр Бурій.

«Ми ведемо в органи місцевого самоврядування достойних та професійних людей. Це місцеві лідери, які не на словах, а на ділі довели свою порядність та ефективність. Ми готові взяти влади у свої руки та навести лад у всіх сферах – від економіки та інфраструктури до екології та культури», – наголосив народний депутат України Тарас Батенко.

Крім цього, на зборах було прийнято рішення про балотування Ігоря Телішевського на посаду голови Львівської ОТГ.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі