Радник Єрмака прокоментував візит Дугарь до Офісу Зеленського

20 червня 2021 Політика
Share Button
Фото: Яна Дугарь
В Офісі Президента за участю підозрюваної у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета військової медсестри Яни Дугарь відбулась зустріч на майданчику Консультативної ради з питань забезпечення прав і свобод захисників України.

Про це у коментарі Укрінформу повідомив радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк.

«Сьогодні в Офісі Президента відбулась зустріч за участі Яни Дугарь на майданчику Консультативної ради з питань забезпечення гарантій прав і основоположних свобод осіб, які брали участь у захисті України. Ця Рада була створена Президентом Володимиром Зеленським за пропозицією керівника Офісу Президента Андрія Єрмака у березні цього року для відстоювання прав людей, які захищали нашу державу. Очолює її Альона Вербицька. На розгляді цієї Ради перебувають вже більше 300 справ», – зазначив він.

За словами Подоляка, у зустрічі з Дугарь разом з її адвокатами брали участь, зокрема, Альона Вербицька, заступник керівника Офісу Президента Андрій Смирнов, радник керівника ОП Андрій Ляхович. Також до зустрічі приєднався голова ОП Андрій Єрмак – на короткий проміжок часу перед іншою нарадою.

«У цій ситуації, як і в багатьох схожих ситуаціях, державну владу хвилює лише одне – це питання справедливості. З огляду на стан судової системи в Україні потребують особливої уваги процеси, у яких фігурують ветерани війни на сході України. Наприклад, не завжди у справах, які зачіпають їхні інтереси, вони мають належне представництво у судах. Тому логічно, що держава може аналізувати відповідні справи для того, щоб визначити: чи дотриманий принцип справедливості. Зокрема, і про це на сьогоднішній зустрічі говорив Андрій Єрмак», – повідомив Подоляк.

При цьому він заявив, що на відміну від попередніх часів зараз Офіс Президента не втручається в судові процеси, не використовує так зване “телефонне право”. Але оскільки в суспільстві є сумніви щодо того, як відбуваються певні процеси, які висуваються звинувачення, на майданчику Консультативної ради в Офісі Президента може здійснюватись відповідна комунікація та аналіз існуючих процесів, які викликають резонанс, підкреслив Подоляк, зазначивши, що, зокрема, «для нас є принциповим – щоб була встановлена і представлена суспільству повна правда у справі про вбивство Павла Шеремета», і саме для цього і застосовуються наявні цивілізовані інструменти без жодного втручання у відповідний судовий процес.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі