Садовий відмовився платити заставу

03 грудня 2019 Львів, Політика
Share Button
Андрій Садовий. Фото: Микола Тис/ZIK
Міський голова Львова Андрій Садовий подав апеляцію стосовно виплати застави у понад один мільйон гривень, пов'язаної з рішенням Вищого антикорупційного суду.

Про це міський голова Львова повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Ми подали апеляцію. Це рішення не було складним, бо за весь час роботи міським головою, я не раз переконався, що за справедливість треба боротись… Сьогодні отримав листа від інвестора CTP. Вони звертаються до нас, президента та прем’єра про захист іноземних інвестицій. Хочуть зробити у Львові 3 000 робочих місць і просять, щоб їм не заважали. Взагалі найкраща допомога бізнесу — не заважати», – написав Садовий.

Чиновник зазначив, що повідомить про час і місце апеляції тоді, коли стане відомо.

Оновлено. Під час засідання сьогоднішнього виконкому Андрій Садовий наголосив, що він добиватиметься повної відмови прокуратурі у клопотанні.

«Середа-четвер були особливими для міста Львова, для громади, – сказав він. – Багато людей спостерігали та аналізували судові процесами, які відбувалися в Києві: і засідання, де я брав участь, і засідання, де брав участь керівник управління земельних ресурсів пан Коровайник. Ще раз хочу подякувати всім за підтримку. Це для нас було дуже важливо.

Садовий також зазначив, що справа проти нього є сфабрикованою і вона не лише псує життя йому, а й негативно позначається на житті міста, зокрема – відлякує інвесторів. І цьому треба протидіяти.

«Тому мною подана апеляція, – пояснив мер Львова. – Вона належним чином зареєстрована. І я буду очікувати наступне рішення апеляційного суду. Тому що ми зобов’язані захищати честь міста і, так виглядає, захищати можливість інвесторів інвестувати в нашу країну».

Нагадаємо, прокурори клопотали 50 млн, та суд призначив Садовому лиш один мільйон застави.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі