ЦВК призначила місцеві вибори з врахуванням нового поділу на райони

08 серпня 2020 Життя, Політика
Share Button
Фото: ілюстративне
Центральна виборча комісія призначила на неділю, 25 жовтня, перші вибори депутатів до сільських, селищних, міських рад територіальних громад, а також сільських, селищних та міських голів. Про це ЦВК повідомила за результатами засідання 8 серпня.

Про це інформує Радіо Свобода з посиалнням на ЦВК.

Загалом в цей день вперше мають відбутися 1 441 вибори депутатів та голів місцевого самоврядування, йдется у повідомленні. Це рішення ЦВК ухвалила на підставі постанови Верховної Ради про утворення та ліквідацію районів та розпоряджень Кабінету міністрів про визначення територій об’єднаних територіальних громад.

Також ЦВК звернулася до комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, а також Міністерства розвитку громад і територій по роз’яснення щодо виборів депутатів районних рад.

Зазначається, на думку членів комісії, існує «правова невизначеність щодо призначення перших виборів депутатів районних рад».

Нагадаємо, 17 липня Верховна Рада України ухвалила постанову «Про утворення та ліквідацію районів» – за скорочення кількості адміністративних районів з 490 до 136.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі