У США назвали наступний тиждень війни в Україні вирішальним

19 березня 2022, 05:00 Політика
Share Button
Фото - з відкритих джерел
Генерал США Бен Ходжес, який керував армією США у Європі, прогнозує, що наступний тиждень буде вирішальним у війні з росією.

Про це він заявив 18 березня у інтерв’ю ЗМІ.

Військовий впевнений, що армія росії не зможе ефективно атакувати наступні 10 днів. Головне, щоб Захід і далі тиснув на рф, підкреслює чоловік.

Росіяни не змогли захопити Маріуполь. Здавалось, що його захопити найлегше: біля нього сконцентровано війська рф у Криму, ОРДЛО та Ростовській області. Однак місто тримається. Отже, гарантує досвідчений генерал, вони не зможуть захопити і Київ.

Переваги і сила Києва – Дніпро як одна з найбільших річок Європи, та складний рельєф. У росії просто немає потужностей, щоб просто оточити його, не те що захопити. Однак ракетні обстріли столиці продовжуються. Допомога, яка надається Україні, сприятиме знищенню російських ракетних установок вже протягом найближчого тижня. Саме тому цей тиждень генерал і вважає переломним.

Після переломного тижня Україна перебуватиме також у більш вигідній позицій у мирних перемовинах з кремлем, акцентує Бен Ходжес.

На думку генерала, Захід надто багато уваги приділяє ядерній загрозі, яку час від часу транслює Москва. Це стримує Захід від реальних дій. Між тим ця загроза – переоцінена. Путін не зможе натиснути найважливішу кнопку одноосібно, а його соратники навряд чи зацікавленні у ядерній війні.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі