В Україні статус кримських татар як корінного народу планують визначити законодавчо

09 серпня 2020, 14:07 Життя, Політика
Share Button
Фото: ілюстративне
Президент Володимир Зеленський заявив, що в Україні ведеться робота над законодавчим визначенням корінних народів та статусу кримськотатарського народу як корінного.

Про це повідомляє УНН з посиланням на Офіс президента.

“В Україні ведеться робота над законодавчим визначенням корінних народів та статусу кримськотатарського народу як корінного, наголошує Президент Володимир Зеленський”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що з нагоди Міжнародного дня корінних народів світу Зеленський пообіцяв “обов’язково відзначити це свято солідарності у вільному Бахчисараї та по всьому Криму”.

За словами Президента, з початком тимчасової окупації Криму Російською Федерацією питання захисту прав і законодавчого визначення особливого статусу кримськотатарського народу в нашій державі стало ще більш актуальним.

“Саме тому нашим спільним завданням зараз є захист прав кримських татар, допомога у всебічному розвитку мови, культури та збереження самобутності народу, який зараз не може повноцінно розвиватися на своїй історичній Батьківщині – в Криму. Для нас дуже важливо робити все від нас залежне, щоб відновити права кримськотатарського народу як корінного народу України”, – заявив Зеленський.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі