Ігор Зінкевич

Ігор Зінкевич

депутат Львівської міської ради, голова ГО "Варта 1"

Вимагаємо від ЛОР прозорості у призначенні членів поліцейської комісії

Share Button
Сесія ЛОР. Фото: Євген Міклушка
До мене звернулася журналістка Віка Балицька з питанням, чи у ГО «Варта 1» є такий член як Богдан Микич. Оскільки він обраний Львівською обласною радою як член поліцейської комісії, яка набиратиме людей у поліцію.

На сайті обласної ради я знайшов відповідне рішення сесії від 20 жовтня, за яке проголосувало 69 депутатів. Там справді вказано, що цей чоловік є начебто членом ГО «Варта 1». Так от, мені як керівнику ГО «Варта 1» не знайома людина Богдан Микич. Він ніколи не був членом нашої організації. Я прикро вражений, що ніхто з депутатів не подзвонив і не запитав мене, чи є в громадській організації «Варта 1» такий член.

Більше того, пошукав в неті інформацію про цього представника громадськості. У рішенні облради написано, що він член «Благодійного фонду Центральної ради сотень майдану України», але в благодійному фонді є власники (а не члени) – серед них він не значиться.

Також в рішенні облради вказано, що Богдан Микич є членом правління ГО «Всеукраїнська Координаційна рада Майдану» – в загальноукраїнському реєстрі громадських об’єднань написано, що там є голова і нема ніякого правління.

В інтернеті знайшов інформацію, що Б. Микич є засновником фірми ТОВ «Арстрейд», яка займається залізною рудою і її співвласником є офшорна компанія з Кіпру. За даними «Наші гроші» в цієї фірми «Енергоатом» в 2013 році купив по завищених цінах пожежні машини.

В мене питання до депутатів облради, як вони проголосували за людину, яка видала себе за члена «Варти 1» і, судячи з усього, має сумнівне відношення до вказаних організацій??? Хоча на відео з сесії облради чути, як голова Олександр Ганущин нашвидкоруч ставить на голосування це питання і депутати не факт, що розуміють, за кого голосують.

Gepostet von Igor Zinkevych am Freitag, 1. November 2019

До речі, другий проголосований член Андрій Виприцьких є профспілковим поліцейським діячем, але голова облради перед голосуванням каже депутатам, що він профспілковий діяч Львівелектротрансу…

Ми з громадськими активістами вимагаємо скасувати це рішення і оприлюднити прізвища всіх, хто подавався на конкурс для членства в поліцейській комісії. Бо то якась підстава і обман людей.

 

Читайте також: Львівська міськрада повертає 30 млн фірмі, яка без договору ремонтувала дороги до «Євро-2012»?

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі