Євросоюз назвав умови, за яких надасть Україні 1,2 млрд євро допомоги

22 вересня 2020 Економіка, Політика
Share Button
Фото: ілюстративне
Європейський Союз готовий надати Україні 1,2 млрд євро макрофінансової допомоги, але для цього їй треба конструктивно взаємодіяти з Міжнародним валютним фондом і виконати вимоги, які стосуються посилення верховенства права.

Про це заявив Високий представник Європейського Союзу із закордонних справ та безпекової політики Жозеп Боррель, пише УНН.

“Ми є найпотужнішим і найнадійнішим партнером України, і ми будемо продовжувати підтримувати процес реформ в Україні, так само як суверенітет і територіальну цілісність України”, – сказав Боррель.

Він підкреслив, що Україна та Європейський союз мають найбільш всеохоплюючу угоду про асоціацію, і ЄС надає найбільшу фінансову підтримку Україні.

“Одним з найбільших викликів сьогодні є коронавірус. Європейський союз у цій ситуації також виражає солідарність із Україною. Ми наддали безпрецедентну підтримку Україні у боротьбі з пандемією. Це майже 200 млн Євро. Це найбільша фінансова допомога, яка була надана нашим східним партнерам. Ми також готові надати 1,2 млрд макрофінансової допомоги для того, щоб допомогти вирішенню проблем, які пов’язані з економічним спадом, що був спричинений пандемією, але для цього Україні необхідно конструктивно взаємодіяти з МВФ і виконати всі вимоги, які стосуються посилення верховенства права в Україні”, – додав Боррель.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі