Львів’яни можуть брати актуальну спортивну інформацію з мобільного додатку

17 жовтня 2019 Львів, Спорт
Share Button
У Львові створили мобільний додаток «Львів Спортивний» для пошуку подій, шкіл та клубів, які можна класифікувати по видах спорту та географії розташування.

Американська компанія Uventex працювала над створенням додатку впродовж кількох місяців, і вже зараз від є доступним для всіх смартфонів (App Store та Play Market).

«Перш за все, у нас виникла ідея максимально оцифрувати Кубки Львова, адже багато видів спорту досі не мають програмного забезпечення, – розповів начальник управління молоді і спорту ЛМР Антон Нікулін.  Я почав вести перемовини з компанією Uventex, яка професійно цим займається. Вони погодились, почали дуже плідно працювати з деякими федераціями, і самі запропонували створити таку програму. Стараємось йти в ногу з часом, тому тепер кожен львів’янин може скачати на свій смартфон цей додаток, та знати все про спорт у нашому місті: спортивні події і змагання, спортивні клуби і секції”.

Важливо, що в додатку є активна стрічка спортивних новин. На думку пана Нікуліна, це дасть можливість залучити більше учасників до спортивних подій, які відбуваються в місті.

Як зазначили у ЛМР, жодної копійки з бюджету на створення мобільного додатку «Львів Спортивний» не витратили.

Читайте також: Відтепер музей Грушевського поміщається на долоні: про інноваційний львівський додаток

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі