Львів’янин став срібним призером Кубка світу з фехтування на візках

19 листопада 2019 Спорт
Share Button
Національна паралімпійська збірна команда з фехтування на візках стала третьою за загальною кількістю нагород серед 33 країн-учасниць Кубка світу з фехтування на візках.

Кубок світу проходив у Амстердамі з 13 по 17 листопада. Наші паралімпійці привезли 7 медалей, з яких 2 срібні та 5 бронзових, передає Національний комітет спорту інвалідів України.

Асистент кафедри інформаційних систем та мереж Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки, Заслужений майстер спорту, чемпіон літніх Паралімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро Андрій Демчук у перший день змагань став другим у турнірі шаблістів. У півфіналі львів’янин з рахунком 15:8 переміг Маріуса Шмідта з Німеччини, але фінальна зустріч завершилася на користь його опонента Джиан Куан Тяна (Китай) – 15:9.

Національна паралімпійська збірна команда з фехтування на візках стала третьою за загальною кількістю нагород серед…

Gepostet von National Sports Committee for the Disabled of Ukraine, Paralympic Committee am Sonntag, 17. November 2019