Тенісистка Еліна Світоліна виграла турнір WTA у Страсбурзі

26 вересня 2020 Спорт
Share Button
Фото з відкритих джерел
Перша «ракетка» Україна і п'ята тенісистка світу Еліна Світоліна сьогодні, 26-го вересня, виграла 15-й титул у кар'єрі.

Світоліна здобула перемогу у Страсбурзі (Франція), здолавши у фіналі представницю Казахстану Єлену Рибакіну із загальним рахунком 1:2 (4:6, 6:1, 2:6), повідомляє Спорт 24.

Для 26-річної Світоліної це вже 15-й титул WTA. Призовий турнір турніру у Страсбурзі склав понад 202 тисяч доларів. З понеділка, 28-го вересня, Еліна збереже місце у топ-5 рейтингу.

Турнір в Страсбурзі другий рік поспіль виграють українки: в 2019-му чемпіонкою французьких змагань стала Даяна Ястремська.

Наступного тижня титулована українська тенісистка стартує на Ролан Гаррос . Світоліна зіграє проти росіянки Варвари Грачової з Росії (WTA №89).