Українки здобули бронзу в естафеті на Чемпіонаті світу з біатлону

22 лютого 2020 Спорт
Share Button
Українські біатлоністки
У суботу, 22 лютого, в італійському Антхольці відбулася жіноча класична естафета. Україна виборола бронзу у цій гонці.

Як пише 24tv, на останньому етапі полячка Магдалена Гвіздон не витримала натиску потужних Швеції, Норвегії та України і втратила медаль. Перемогу в гонці виборола збірна Норвегії завдяки чудовій стрільбі Марти Олсбю Ройзеланд на останньмоу етапі.

Після останньої стрільби Олена Підгрушна підняла Україна на друге місце, але ходом не змогла втримати перевагу і фінішувала третьою, пропустивши вперед Німеччину. Це перша медаль для України на цій світовій першості!

По ходу гонки претенденти на медалі постійно змінювалися, а Україна трималася у числі лідерів.

На першому етапі за Україну бігла Анастасія Меркушина. Вона закрила два вогневих рубежі з шести патронів кожний, і передала естафету Юлії Джимі сьомою (37 секунд відставання від лідера).

У свою чергу, Джима з семи патронів закрила “лежку”, але на “стійці” була точною і змогла підняти Україну на 6 позицію (+1:14,0).

Третім етапом Віта Семеренко «лежку» закрила з шести патронів і набрала чудовий хід. На другій стрільбі Віта лише з двох додаткових патронів закрила останню мішень і пішла на передачу естфети п’ятою, все ще зберігаючи шанси на медаль.

Заключним етапом Олена Підгрушна у тісній групі прийняла естафету восьмою (54 секунди від лідерів). На першій стрільбі Олена відстрілялася чисто і скоротила відставання від лідерів всього до 15 секунд! «Стійку» Олена провела чисто і змогла вибороти для Україну бронзу.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі