Євро-2020: результати матчів 20 червня

20 червня 2021 Спорт
Share Button
Фото із матчу Італія - Уельс
Сьогодні на Євро стартував третій тур групового етапу - матчами в групі А. Збірна Італії розігрувала перше місце з Уельсом, а Швейцарія в матчі з Туреччиною намагалася відібрати у Уельсу друге місце при вдалому збігу обставин.

Тренер італійської збірної Роберто Манчіні, незважаючи на те, що вони не забезпечили перше місце в групі, провів серйозну ротацію. Але це мінімально вплинуло на Італію – команда весь матч володіла перевагою. Правда майже весь перший тайм рахунок залишався нульовим.

Але все ж на 39-й хвилині Пессіна відкрив рахунок після передачі Верратті зі штрафного. На перерву Італія пішла з комфортним лідерством. У другому таймі команді Манчіні стало ще простіше. Ампаду потрапив шипами в голеностоп Федеріко Бернардескі – і арбітр показав пряму червону картку . Далі Італія спокійно довела матч до перемоги.
Команда Роберто Манчіні закінчує груповий етап з трьома перемогами і без пропущених голів.

А ось Швейцарія зім’яла турків менше ніж за півгодини. Сеферович і Шакірі забили з передач Цубера.
У другому таймі турецький нападник Кахведжі один м’яч відіграв. Але Швейцарія за шість хвилин повернула комфортну перевагу в два голи. Дубль у Шакірі, а хет-трик асистів у Цубера. 3: 1 – впевнена перемога Швейцарії.

З групи А Італія і Уельс вже вийшли в плей-офф. Швейцарія – майже там. У команди 4 очки – це фактично гарантія потрапляння в матчі на виліт з третього місця в групі. Туреччина поки що найгірша команда Євро-2020 – три поразки.

Якщо збірна України в третьому турі не програє Австрії, то посяде друге місце та потрапить в плей-офф на Італію.