Збірна України з футзалу обіграла Сербію і продовжує боротьбу за вихід у плей-оф Євро-2022

23 січня 2022, 17:36 Спорт
Share Button
Фото з відкритих джерел
Матч України та Сербії відкривав програму другого туру на Євро-2022.

Як повідомляє Суспільне, це перша перемога української збірної з футзалу на чемпіонаті Європи-2022.

Для України цей матч був одним із вирішальних у контексті виходу у плей-оф Євро-2022. Якби українці програли, то мали би лише математичні шанси на вихід у наступний раунд, проте збірній України вдалося забити Сербії шість м’ячів.

Як і проти Нідерландів, Україні вдалося швидко відкрити рахунок: Шотурма знайшов передачею Зварича, який пробив точно у дальній кут воріт. За чотири хвилини рахунок став 2:0. Простріл Лебідя мав замикати Абакшин, але м’яч у свої ворота зрізав Вашич.

До кінця першого тайму Україна збільшила перевагу над сербами до чотирьох м’ячів: на 15-й хвилині забив Абакшин, а на 20-й – Чернявський.

У другому таймі Україна тривалий час грала через контратаки. І хоча серби намагалися скоротити відстань у рахунку, натомість забили українці. Шостий м’яч влетів за півтори хвилини до кінця: Ігор Корсун, який не забив у пусті ворота з близької відстані, відзначився точним ударом з дальньої.

Майже одразу серби відіграли один м’яч, однак більше голів не забили – 6:1 на користь України.

Завдяки перемозі українці тимчасово очолили турнірну таблицю групи А, однак після матчу Португалія – Нідерланди мають опуститися на третю позицію.