Давидівська ОТГ: Чому ми про неї говоримо? Хто такий Керницький?

Вікторія Шевчук | 17 жовтня 2020
Share Button
Громада утворилася у 2016 році. Розпочала роботу із бюджетом близько 30 млн грн. Менш, ніж за чотири роки бюджет зріс у чотири рази. Зараз становить понад 120 млн грн. Динаміка вражаюча. Чому так?

По перше, залучення інвестицій та правильний підхід до використання бюджету. По друге, співпраця із державними фінансовими структурами та надходження додаткових коштів. По третє, чітке розуміння стратегії розвитку громади. І саме сільський голова Володимир Керницький, спільно із командою досягли конкретних результатів по створенню комфортних умов для мешканців Громади.

Сільська рада

1. За підсумками першого півріччя 2020 року Давидівська ОТГ зайняла перше місце за величиною капітальних видатків у розрахунку на одного мешканця. Що це означає? Багато об’єктів будують та капітально ремонтують.

2. Дороги у громаді ремонтуються не лише місцеві, а й державного значення. До прикладу, у селі Давидів за чотири роки було відремонтовано більше доріг, ніж за минулі 20 років.

Новий стадіон

3. Медицина у громаді на особливому рахунку. Три амбулаторії, з них – одна новозбудована минулого року. Три автомобілі для потреб медиків. Безкоштовні біохімічні аналізи крові для мешканців громади. Виділили кошти для придбання апаратів ШВЛ для районної лікарні та Центру легеневого здоров’я.

4. Освіта у громаді – це: будівництво трьох нових шкіл одночасно; Новозбудований дитячий садок; Відремонтовані усі існуючі школи та садки; Придбано два нових автобуси Школярик; безкоштовне харчування учнів молодшої школи та усіх учнів пільгових категорій.

Добудова школи

Центральна площа в селі

5. Комфорт для мешканців: відремонтовані та реально працюючі заклади культури, нові музична та спортивна школи, участь у програмі облаштування ЦНАПів, вуличне освітлення, автобусні зупинки із під’єднанням до безкоштовної мережі Wi-Fi, безкоштовний відпочинок на морі дітей із соціально незахищених сімей, соціальна підтримка потребуючих, будівництво нового стадіону зі штучним покриттям та мультифункціонального спортивного майданчика.

Відремонтована центральна дорога в Давидові із заміною каналізаційних мереж

Тому і не є дивними результати соціологічного дослідження групи Вибір, згідно котрого 64, 7% мешканців віддадуть свої голоси на найближчих виборах сільського голови за Керницького В. М.

Відремонтований дитячий садок

Капітальний ремонт басейну

Сільські зупинка і дитячий майданчик

Новозбудований дитячий садок

Мультифункціональний спортивний майданчик

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі