Мертві патріоти Порошенка

Юрій Соловей | 21 вересня 2020
Share Button
Фото: з відкритих джерел
Життя героя України Василя Сліпака стало наочним прикладом трагічної долі типового патріота України часів правління Порошенка. Поїхати в пошуках кращої долі закордон, здобути визнання в Європі, повернутися в Україну і загинути, щоб потім Порошенко зробив собі на смерті героя політичний піар.

Показово, що живий Василь Сліпак, який був всесвітньовідомим оперним виконавцем, не був ні потрібним, ні цікавим тогочасній владі. Як і не були потрібні українські добровольці, які роками перебували в поза правовому полі, без підтримки й постачання держави. Аж доки Зеленський, якого порохоботи люблять звинувачувати у «зраді», не надав українським добровольцям державного статусу. Василь Сліпак власними зусиллями організовував акції на підтримку Україні, сам добував бронежилет, а після загибелі непересічного українця, Порошенко та його прихильники прийшли піаритися на крові героя.

Очевидно, мертві патріоти для Порошенка цінніші, аніж живі. І це закономірно з бізнесової точки зору – на мертвих патріотів, окрім пафосних промов та медальок, витрачатися не потрібно. Саме тому порохоботи на кожну річницю Василя Сліпака ллють лицемірні крокодилячі сльози, розповідаючи, яким героєм він був і яку «важливу ділянку фронту захищав», – як пафосно просторікував Порошенко перед батьками загиблого хлопця. «Ми довели, що навіть коли менше зброї, є відчуття, коли ти зі зброєю в руках захищаєш власну землю», – розпинався в промові Порошенко, забуваючи зазначити: а чому ж у наших було менше зброї, яка могла б врятувати життя героя?

Військові в таких випадках кажуть, що героїзм – це чийсь «факап», адже планування воєнних операцій має бути заздалегідь продумане таким чином, щоб солдатам не доводилося проявляти самопожертву в бою. А після загибелі героя, порохоботи сьогодні намагаються заробити політичний капітал і декілька електоральних бонусів на імені Сліпака, безсоромно торгуючи патріотизмом.

Показово, що навіть рідний брат Василя Сліпака Орест, втомлений від політичних спекуляцій порохоботів на його родинній трагедії. У соцмережах Орест неодноразово в суворій формі просив адептів Порошенка припинити згадувати ім’я його брата. Очевидно, родинна Сліпака добре знає всю закулісну, яка ховалася за патріотичною риторикою Порошенка і ту байдужість політиків, з якою родина героя зіткнулася після постановочних привітань.

Фото: скріншот

Напевне саме тому, Орест Сліпак згадував у соцмережах, що Зеленський значно кращий ніж «гімно Порошенко», а на особистій сторінці брат загиблого героя публікував новини про підтримку Президентом Зеленським пісенного конкурсу імені Василя Сліпака. Адже саме Зеленський присвоїв статус національної хоровій капелі «Дударик», в якій співав і герой України Василь Сліпак. Рідні люди завжди знають і відчувають більше, аніж припорошені політичні спекулянти з табору шоколадного барона, які за крокодилячими сльозами приховують свою байдужість до загиблих героїв.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі