Кобилу, яка, налякавшись, влетіла у лавку з людьми в центрі Львова, усипили

03 листопада 2019 Кримінал, Світ тварин
Share Button
Кобила Фауна
Кобилі Фауні із «Каретного дворі», через яку вчора сталася трагедія в центрі Львова, провели евтаназію.

«Це було надзвичайно складне рішення, та щоб не мучити тварину, її усипили», – повідомляють в «Каретному дворі».

Нагадаємо, ввечері 2 листопада в центрі Львова сталася трагедія, в результаті якої постраждала п’ятнадцятирічна дівчинка, візник і улюблениця каретного двору – перспективна кобила Фауна.

Через неправомірні дії трьох туристів 15-річна дівчинка опинилася в лікарні. Представники «Каретного двору» стежать за ситуацією і всіляко (у тому числі фінансово) допомагають.

Ввечері 2 листопада в центрі Львова сталася трагедія, в результаті якої постраждала п'ятнадцятирічна дівчинка, візник і…

Gepostet von Каретний двір am Sonntag, 3. November 2019

«Безмежно сумуємо і досі не можемо отямитися від того, що відбулося. Найгірше – що причиною цього стали протизаконні дії невідомих досі людей, які використовували піротехнічні засоби. Адже у Львові діє ухвала № 23 від 17.12.2015 року «Про заборону використання та реалізації феєрверків, салютів і піротехнічних виробів на території м. Львова», – наголошують в «Каретному дворі».

Після нещасного випадку тварині вкололи знеболювальне й заспокійливе у неї були потрощені передні ноги. Осколкові перелами кількох кінцівок – таке ані в Україні, ні в країнах ближнього зарубіжжя не лікується. Якщо була б зламана одна кінцівка – можна було б продовжувати боротися за її життя і ми зробили би все для того, аби Фауна жила. Тому, аби не мучити тварину, було проведено евтаназію.

Прохання до всіх, хто став свідками трагедії, допомогти у розшуку винуватців! Не залишайтеся байдужими!

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі