Кабріолет Джеймса Бонда продадуть на аукціоні

08 грудня 2020, 11:58 АвтоДіло, Світ
Share Button
Фото - Bond Lifestyle
Автомобіль Mercury Cougar використовувався у фільмі "На секретній службі Її Величності", в якому Бонда зіграв Джордж Лазенбі.

Mercury Cougar 1969 року виставлять на аукціоні Bonham у Лондоні 16 грудня, проте заявки можна подавати віддалено. Оцінка автомобіля перед аукціоном становить від 130 000 до 200 000 доларів, повідомляє FOX News.

Коли більшість людей думає про “Джеймса Бонда”, то ім’я Джорджа Лазенбі, ймовірно, останнє, яке приходить на думку. Так само Mercury Cougar не викликає асоціацій з фразою “Бонд-автомобіль”.

Проте, Mercury Cougar XR7 1969 року, використаний у фільмі “На секретній службі Її Величності” – єдиному фільмі, в якому Лазенбі виступає в ролі Бонда – виставляється на аукціон у Bonhams.

Червоний кабріолет не був одним із заповнених гаджетами автомобілів 007 від Q Branch.

Під час виробництва фільму було використано чотири машини, на цьому кабріолеті їздили по снігу під час пам’ятної “сцени з сараєм”. З тих пір, як його продали після завершення фільму 1969 року, у автомобіля було більше восьми власників, але він належав одній людині з 1990 року і був повністю відновлений цього року. Ще один Cougar  був пошкоджений під час переслідування автомобіля. Інші два в даний час належать Фонду Яна Флемінга та приватному власнику.

Mercury Cougar оснащений 428-4V Cobra Jet Ram Air V-8 двигуном з індукцією Ram Air, автоматичною коробкою передач, тимчасовими номерними знаками та багажною стійкою, оснащеною класичними лижами Kneissl.

Фото – FOX News

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі