США підняли винищувачі F-22 через наближення російських бомбардувальників до Гаваїв

23 червня 2021 Політика, Світ, Трафунки
Share Button
Ілюстративне фото
Росія розгорнула великомасштабні навчання неподалік узбережжя Гаваїв.

У червні США двічі відправляли свої винищувачі F-22 Raptor до узбережжя Гаваїв у зв’язку із проведенням в регіоні великомасштабних навчань бомбардувальників РФ.

Про це із посиланням на власні джерела в американському Міністерстві оборони повідомляє ABC News.

Зазначається, що 13 і 18 червня F-22 Raptor були відправлені на патрулювання з військово-морської бази США Перл-Гарбор – Гікам.

За даними видання, “російський літак підійшов не ближче, ніж на 150 миль від узбережжя Гаваїв”, не увійшовши до зони ідентифікації протиповітряної оборони (ADIZ).

“Так, F-22 не перехоплювали російські військові літаки, а були відправлені в повітря в основному в якості запобіжного заходу на випадок, якщо вони перетнуть зону ППО”, – йдеться у матеріалі.

Тим часом в Тихоокеанському Командуванні Збройних сил США пообіцяли “продовжити польоти в міжнародному повітряному просторі з належним урахуванням безпеки інших суден і літаків відповідно до міжнародного права”.

“Військово-повітряні сили США покликані забезпечити захист батьківщини, а також вільний і відкритий Індо-Тихоокеанський регіон для всіх країн”, – зауважили в USINDOPACOM.

У виданні нагадують, що в останні роки Сполучені Штати перехопили чимало російських літаків, що летіли на території ППО, особливо біля узбережжя Аляски.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі