Українську тріатлоністку відсторонили від Олімпійських ігор через допінг

26 липня 2021 Світ, Спорт
Share Button
Фото: 24tv.ua
Українську триатлоністку Юлію Єлістратову відсторонили від змагань. Рішення ITA означає, що Єлістратова пропустить Олімпійські Ігри в Токіо.

Рішення про відсторонення Всесвітня агенція ухвалила через допінг.

У Національному олімпійському комітеті повідомили, що відповідне рішення було прийнято Всесвітньою агенцією з тестування (ITA). Відсторонення є тимчасовим, на час розгляду її справи.

Юлія Єлістратова мала виступити на четвертих у кар’єрі Олімпійських Іграх у вівторок, 27 липня. Але тепер змушена їх пропустити.

Спортсменку підозрюють у справі вживання препарату еритропоетіну – речовини, яка поліпшує доставку кисню до м’язів і впливає на їхню витривалість.

Позитивну допінг-пробу світовая федерація триатлону взяла у Єлістратової під час виступів 5 червня на кубку з триатлону, що проводився в Україні. 24 липня організація дізналася про позитивний результат допінг-проби українки, зроблений акредитованою лабораторією WADA у Польщі.

Єлістратова має право запросити аналіз зразка “Б” допінг-проби та оскаржити рішення щодо відсторонення у Спортивному арбітражному суді. До того ж часу вона не має права змагатися.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі