Чому люди масово купляли туалетний папір на початку епідемії коронавірусу

17 червня 2020 Трафунки
Share Button
Фото ілюстративне
Як тільки-но ВООЗ оголосила пандемію коронавірусу, велика кількість людей кинулася закуповуватися туалетним папером, через що вони стали об'єктом для жартів.

В свою чергу, вчені з Санкт-Галленского університету у Швейцарії з’ясували, що саме спонукало людей до такої паніки. Про це повідомляє 24 Канал.

В опитуванні взяли участь 1029 осіб з 29 країн. Фахівці проаналізували їх особистісні якості, та попросили учасників експерименту описати свою поведінку на карантині.

Виявилося, що вирушили поповняти запаси туалетного паперу дуже сумлінні люди. Під цим терміном психологи розуміють такі риси особистості, як організованість, працьовитість, передбачливість та схильність до перфекціонізму.

Вчені вважають, що на створення стратегічних запасів людей штовхала тривожність, адже через коронавірус багато хто відчув безпосередню загрозу своєму життю.

Крім того, науковці з’ясували, що американці скуповували більше паперу, аніж європейці, а літні люди робили це частіше ніж молодь.

Та були під час карантину й ті, хто навмисно ігнорував усі заходи безпеки та не дотримався дистанції. Вчені пояснили це схильністю до психопатії.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі