На початку осені на Запоріжжі розцвіла яблуня

05 вересня 2020 Трафунки, Фото
Share Button
Фото: pro.berdiansk.biz
У Бердянську в перші дні вересня розцвіла яблуня. Фото показала місцева мешканка, директорка підліткового клубу "Сучасник" Тетяна Смолянинова.

Про це повідомляє міцеве видання PRO.berdiansk.biz.

За словами запорізьких екологів, таке явище не є рідкістю в регіоні, хоч і є аномалією. Зазначається, що вже кілька років восени доводиться бачити, як повторно розквітають каштани і деякі інші дерева. У самому Запоріжжі це пов’язують з погіршенням екологічної ситуації, загазованістю. Але, в цілому, це свідчить про стрес, який відчувають рослини. До нього може привести як недостатній догляд за деревом, так і природні фактори – напад шкідників влітку, різкий перепад температури, тривалий теплий сезон.

Фото: pro.berdiansk.biz

Садівники відзначають, що вторинне цвітіння трапляється і в інших плодових дерев, але це послаблює рослину, тим більше, яблук від таких квітів не буде. Тому, якщо ви хочете, щоб дерево не втрачало сили і благополучно дало врожай наступного літа – осінній колір треба обірвати, радять фахівці. Щоб уникнути стресу для дерев, їм потрібно забезпечити своєчасний догляд: помірний полив в жарку погоду, осінньо-весняне підживлення.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі