Росіянин понад 20 років провів у рабстві на фермі у Польщі

27 вересня 2020, 02:13 Трафунки
Share Button
Фото ілюстративне
Росіянин Микола Єрофеєв аж 23 роки провів фактично в трудовому рабстві на птахофермі під Любіном (Нижньосілезьке воєводство).

Історію чоловіка описало видання polsatnews.pl, пoвідoмляє Yavp.pl.

Росіянин приїхав до Польщі ще в 1989 році й працював при обслуговуванні радянської армії, яка базувалася під Болеславцем. Коли в 90-х роках Росія вивела війська з Польщі, Микола Єрофеєв не захотів повертатися на батьківщину. Як особа цивільна він залишився й знайшов роботу на фермі.

Через якийсь час йому довелося змінити місце роботи: чоловік хотів сховатися від можливої депортації, адже на той момент його перебування в Польщі було нелегальним. Так росіянин опинився на птахофермі під Любіном.

Власник ферми дав йому нелегально роботу, однак не платив за неї. Більше того, у росіянина відібрали документи, йому не дозволяли виходити в місто і годували недоїдками або напів зіпсованими харчами. Нерідко господар також бив свого фактично раба.

Коли чоловіка нещодавно визволили з трудового рабства, все що він мав – це лише одяг, який був на ньому. Адаптуватися до нормального життя 59-річному росіянину зараз допомагає молоде польське подружжя. Чоловікові дали житло, знайшли адвоката і пообіцяли підшукати ще й роботу. Крім того, його фактично з нуля вчать їсти.

Справу Миколи Єрофеєва зголосили до прокуратури та прикордонної служби. Випадок чоловіка можуть потрактувати як торгівлю людьми та використання рабської праці. Відтак росіянин може розраховувати на допомогу від держави. Сам чоловік вже заявив, що хотів би залишитися в Польщі.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі