Королі митниці: приховані статки полковника Качмарського

Share Button
Колаж: Діло
Журналісти ІП «Діло» показали приховані статки митника, що бореться з корупцією.

В елітному будинку у центральній частині Городка, що поблизу Львова, мешкає подружжя Качмарських.

Фото: Діло

О 9:15 ранку з подвір’я виїжджає коричнева «шкода октавія», за нею – елітний позашляховик «рендж ровер» чорного кольору, без номерних знаків. За кермом «шкоди» впізнаємо Качмарського Володимира Миколайовича, начальника відділу оперативного реагування управління протидії митним правопорушенням Львівської митниці.

Фото: Діло

Чорний «рендж», яким, припускаємо, керувала дружина пана Володимира – Віра Качмарська, припаркувався біля входу в овочеву базу, на вулиці Підгір’я в Городку. Будівля в 740 квадратів – її власність! Є ще одне приміщення, на 760 квадратів, де пані Віра – співвласниця, але таких дрібниць у деклараціях чиновника не знаходимо, як і автомобіль без номерних знаків, але це не дивно, з огляду на його вартість. Така машинка навіть в мінімальниій комплектації коштує від 1 мільйона гривень. На кого вона зареєстрована – дізнатись поки не змогли, вочевидь дружинам митників чіпляти номери на авто – не обов’язково. До слова, у пані Віри є ще одне авто, «хонда С-РВ», де цифри номерних знаків збігаються з тими, що на орендованій «шкоді» її чоловіка. Стосовно житла: сім’ї справді належить будинок у Городку, але не той, в якому вони живуть, а значно скромніший, лише на 145 квадратів. Окрім вищевказаного майна, сім’я володіє ще квартирою на 115 квадратів, де проживає їх 21-річний син-студент, який в гаражі паркує «фольксваген пассат» 2011 року. Не економить сім’я і на відпочинку.

«Володимир Качмарський разом з родиною бізнес-класом відлетів на відпочинок в Дубаї. Лише авіапереліт на чотири особи у цю країну мінімально вартує близько 170 тис. грн, і це при офіційній річній зарплаті за минулий рік у 113,5 тис. грн. Така розкіш є дуже підозрілою для посадовця який бореться з корупцією на митниці», – писали торік ЗМІ.

Більше про покровителів Качмарського, його співробітників та кришування контрабанди – вже у грудні, в розслідувальній програмі «Королі митниці», на ІП «Діло».

Далі буде…

 

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі