На кордоні між Україною та Угорщиною застрягли 600 молдаван

21 вересня 2020 Відео, Трафунки
Share Button
Фото: скріншот відео
На кордоні України та Угорщини застрягли 12 автобусів з 600 громадянами Молдови, які їхали до Праги. Люди знаходяться там вже кілька днів.

У міністерстві закордонних справ і європейської інтеграції Молдови сьогодні заявили, що угорська влада не пустила автобуси через відсутність у перевізника необхідних документів. Відтак, вони підтримували з угорськими колегами зв’язок з цього приводу в суботу та неділю. Про це повідомляє Главком.

“Всім автобусам, які повернулися назад, видали офіційні документи, в яких вказана причина, чому їх не впустили в Угорщину. Цією причиною стала відсутність документів у пасажироперевізника”, – зазначили у молдовському міністерстві.

Як розповів адміністратор одного з перевізників Transeric Tur Володимир Бурага, п’ять автобусів уже впустили в Угорщину, а бажаючим повернутися у Молдову надали автобус і повністю відшкодували вартість поїздки. Він повідомив, що залишилися лише пасажири, які хочуть потрапити в Угорщину. Бурага зазначив, що на кордоні України та Угорщини знаходяться не тільки автобуси фірм Transeric Tur і Ednateric Trans, а й інші перевізники з Молдови та України.

Як пише молдавське видання Newsmaker, також на кордоні застрягли автобуси чеського пасажироперевізника Kateh Travel, тому ця проблема не у компетенції агентства.

Натомість, люди скаржилися, що їм доводиться спати в автобусах і обходитися без їжі і води, йдеться у повідомленні.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі