На Львівщині за кошти громади збудували сімейну амбулаторію. Відео

16 жовтня 2020 Відео, Життя
Share Button
Фото: Львівщина За Майбутнє
У селі Малехів на Львівщині громада власним коштом збудувала триповерхову лабораторію. Вчора, 15 жовтня, відбулося відкриття сучасного медзакладу, який обійшовся у 18 мільйонів гривень.

За словами сільського голови Володимира Сеньковського, в одному приміщенні пацієнти тепер можуть пройти увесь курс обстеження. Медзаклад працює 24 години на добу, оскільки на останньому поверсі для лікарів збудували службові квартири.

“Коштами сільської громади, сюди вкладено 18 мільйонів гривень, будівля на три поверхи з операційними корпусами й кімнатами і в час, коли ми боремося з пандемією, це потрібна річ”, — зауважив народний депутат Тарас Батенко.

Директор компанії, котра займалась будівництвом, згадує, що його працівники зводити медзаклад «з нуля», бо на місці була руїна.

«Ми розібрали цю будівлю, демонтували, фактично збудували з нуля нову», — каже Максим Потюк, директор будівельної компанії.

У Малехові мешкає понад 5 тисяч осіб. Але поки у селі не звели амбулаторію, там був лише маленький медпункт. У ньому мало кому могли допомогти, тому для обстеження жителям доводилося їхати до ближніх міст.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі