Нардеп з Львівщини накинувся на журналіста через зауваження дружині. Відео

01 червня 2021 Відео
Share Button
Скріншот з відео
Блогери проєкту “Зупини лося” під Верховною радою зробили зауваження жінці народного депутата Юрія Камельчука, яка припаркувалася з порушенням ПДР. Через деякий час до них прийшов сам нардеп та почав захищати свою дружину.

Відео інциденту опублікував YouTube-проєкт “Зупини Лося“, команда якого і стала учасником сварки із депутатом Верховної Ради.

У кадр активістів потрапив автомобіль, який припаркувався відразу під знаком “Зупинка заборонена”. За кермом була жінка, пізніше виявилось, що це дружина народного депутата Юрія Камельчука.

Ведучий програми також вказав на те, що машина стоїть в зоні зупинки громадського транспорту, що також заборонено ПДР. Замість того щоб від’їхати та припаркувати авто в іншому місці, жінка-водій почала телефонувати.

За деякий час до машини та знімальної групи підбіг Камельчук. Він заявив, що жодного порушення немає, оскільки це було зроблено в “службових потребах”, і взагалі “будь-який автомобіль має право паркуватися де завгодно на дві хвилини”.

Нардеп сказав, що по телефону чув, що його дружині нібито хамили. 

Згодом нардеп від “Слуги народу” прокоментував скандал на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаймо, що Камельчук “відмітився” своїми гучними заявами про те, що вакцинація – це спосіб створення додаткових штучних кордонів та привід підкорити непідкорених.

Також, Діло вже писало і про скандальний фільм “Відвакциновані”, у піарі якого взяв участь Камельчук.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі