Тероборонівець підірвав ворожий танк, закинувши всередину гранату

04 червня 2022, 03:52 Відео
Share Button
Скріншот
Бійці територіальної оборони демонструють героїзм, завдаючи втрат окупантам.

Один із тероборонівців знешкодив російський танк, заскочивши просто на нього та закинувши гранату всередину бронетехніки. Кадри показали у Telegram-каналі Центру стратегічних комунікацій Збройних сил України.

“Комишуваха. 30-31 травня. Сергій Сосюра, боєць 131-го батальону ТрО героїчно знешкодив російський танк, застрибнувши на нього й закинувши в середину гранату. Дійсно, таке нечасто побачиш. Загалом у тому бою звичайні хлопці-ТрОвці підсмажили два танки рашистів. Пишаємось нашими героями!” – зазначили у СтратКомі.

Більше деталей того бою повідомив журналіст Андрій Цаплієнко. Він зазначив, що цього разу розвідка Сил оборони допустила прорахунки – і тероборонівці спробували увійти до Комишувахи, куди вже зайшли російські окупанти.

“Коли легко озброєна група 131-го батальйону спробувала увійти до Комишувахи, там уже неочікувано були росіяни – з танками та БТРами. В хатах, які, нібито, мали бути пустими, окупанти зробили позиції. “Курили перед будинками і були дуже здивовані, побачивши нас”, – каже один з українських військових”, – розповідає журналіст.

За його словами, українці прийняли бій, встояли навіть під авіаударами, однак зрештою змушені були відійти.

“Українці прийняли бій. Окупантів прикривала арта. По територіалах “відпрацювала” російська авіація. Та навіть в таких умовах, озброєні лише стрілецькою, гранатами та РПГ, звичайні хлопці-ТрОвці підсмажили два танки з літерами Z, один з них – на відео. На жаль, через перевагу в кількості противника українці змушені були відійти. На щастя, наші військові вміють робити висновки. І наступного разу розвідка не підведе”, – зазначив Цаплієнко.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі