У Хмельницькому встановлять “Машину часу”. Відео

20 жовтня 2020 Відео, Життя, Фото
Share Button
Фото: Zruchno.Travel
У Хмельницькому з'явиться інтерактивний атракціон, який дасть можливість детально роздивитися, як місто розвивалося протягом своєї півтисячолітньої історії.

Як повідомляє “Zruchno.Travel“, модульний кіоск із сенсорним терміналом буде розміщено у місті біля кінотеатру ім. Т. Шевченка з вільним доступом для усіх бажаючих.

“Це буде модульний мобільний павільйон, оснащений сучасним комп’ютером з 3D моделлю міста Хмельницького, а точніше 3D візуалізацією процесу виникнення і становлення міста Хмельницького, з можливістю детального перегляду об’єктів історико-культурної спадщини, у тому числі неіснуючих”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що проєкт “Інтерактивна просторово-часова 3D модель міста Хмельницького “Машина часу” за ініціативи “Агенції розвитку Хмельницького” реалізується фахівцями RD Architectural Group за підтримки Українського культурного фонду. Він дасть можливість побачити етапи розбудови міста, появу нових районів, приєднання селищ, зміну русел рік, прокладання залізниці тощо.

“В рамках проєкту наша команда разом з Артемом Купчишиним, істориком Сергієм Єсюніним та “Агенцією розвитку Хмельницького” створили спрощену 3D модель міста у 12 часових періодах (від 1400-их років до наших днів). В машині часу можна подивитись на те, як розвивалося місто, як воно росло, які райони в які часи розбудовувались. Окрім цього можна детальніше роздивитись 3D моделі 16 визначних споруд. Деякі з них на сьогодні втрачено, деякі перебудовано, і ці моменти можна буде відслідкувати”, – розповіли розробники.

Фото: Zruchno.Travel

Повідомляється, що презентація демоверсії “Машини часу” відбулася під час святкування Дня міста Хмельницького 26 вересня. Згідно з грантовою угодою, проєкт має бути реалізований до кінця жовтня.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі