У Києві вандал потрощив в’їзд на Труханів острів, збитки сягають 300 тисяч гривень

02 серпня 2020 Відео, Кримінал
Share Button
Фото: Укрінформ
У столиці на пункті в'їзду на Труханів острів вандал розтрощив обладнання автоматичної системи на суму 300 тисяч гривень. Зараз комунальники працюють над відновленням системи.

Особу руйнівника вже встановили і його затримала поліція. Відео нічного погрому розмістив на своїй фейсбук-сторінці мер Києва Віталій Кличко, пише 24 Канал.

“Знову випадок вандалізму в столиці. Вчора, близько півночі, на пункті в‘їзду на Труханів острів чоловік варварськи розтрощив обладнання автоматичної системи”,– заявив міський голова столиці.

Що пошкодив вандал:

  • Шлагбаум;
  • Світлофор;
  • Дві камери;
  • Контролер боларда;
  • Деякі інші технічні засоби.

“Матеріальні збитки внаслідок пошкодженого комунального майна, за попередніми розрахунками, – майже 300 тисяч гривень. Я особисто проконтролюю, щоб ця справа дійшла до суду”, – додав Кличко.

Друзі! Знову випадок вандалізму в столиці. Вчора, близько півночі, на пункті в‘їзду на Труханів острів чоловік варварськи розтрощив обладнання автоматичної системи. Зокрема, стрілу та гідравлічну станцію шлагбауму, світлофор, дві камери, контролер боларда та інші технічні засоби. Матеріальні збитки внаслідок пошкодженого комунального майна, за попередніми розрахунками, – майже 300 тисяч гривень. Зараз комунальники працюють над відновленням системи.Особу руйнівника встановили, його затримала поліція. І я особисто проконтролюю, щоб ця справа дійшла до суду.Щоб кияни займалися спортом, активно і безпечно відпочивали, ми встановили систему обмеженого доступу для автівок і контролю швидкості на Трухановому острові. Сьогодні на авто на Труханів можуть заїжджати працівники спортивних баз, що розташовані на острові, спортсмени, які там тренуються, та комунальні служби. Якщо вони порушують швидкісний режим, це фіксують камери спостереження і авто позбавляється права доступу на Труханів острів. Для автомобілів киян, що приїжджають відпочивати, облаштували парковку.Ми працюємо, щоб Київ ставав гарнішим, а життя його мешканців – комфортнішим. Але, на жаль, є люди, які руйнують те, що створено за кошти громади і для громади столиці. Ці варвари повинні знати, що доведеться відповідати за подібні дії. Тоді думатимуть, чи варто "самостверджуватися" в такий спосіб.

Gepostet von Віталій Кличко am Sonntag, 2. August 2020

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі