В аеропорту Дубая почали використовувати собак для виявлення коронавірусу. Відео

17 серпня 2020, 12:20 Відео, Здоров'я
Share Button
Фото: ілюстративне
Міжнародний аеропорт Дубая почав першим у світі використовувати собак для виявлення коронавірусу в пасажирів. Кажуть, швидкість точності результатів становить 92%.

Як повідомляє Travel+Leisure, у Дубаї набрали собак для допомоги у боротьбі з COVID-19 в аеропорту. Собаки важко працюють, випробовуючи нюхом зразки мандрівників на коронавірус.

Зазначається, що Дубай відкрився для туристів у липні і в даний час вимагає від відвідувачів доказів негативного тесту на коронавірус, зробленого протягом 96 годин після подорожі. Дубайські чиновники також почали брати зразки поту у відвідувачів після приїзду, щоб покласти під ніс спеціально навчених собак. 

Наголошується, що собаки мають близько 300 мільйонів нюхових прийомів, це рообить їх нюх в 100 000 разів чутливішим, ніж людський. До речі, ця риса зробила їх особливо популярними рекрутами для нюху бомб та наркотиків. Їх сильний нюх також означає, що вони можуть виявити таке захворювання як рак.

“Потенційний вплив цих собак та їх здатність виявляти COVID-19 можуть бути істотними”, – заявляла раніше Синтія Отто, директор Центру робочих собак Пенна Вет, приступаючи до тестування собак на здатність до розпізнавання COVID-19. Університет також заявив, що з боку організацій, які прагнуть використовувати собачі детектори COVID-19, спостерігається великий інтерес до такого експерименту.

Наразі тренування собак ще тривають. Оскільки навчити їх виявляти коронавірус – важливе завдання, яке потребує дослідницької лабораторії та багато спеціалізованого обладнання.

Зазначається, що аеропорт Дубая – це перший приклад у реальному світі, де собак використовують для нюхання COVID-19. Собаки також роблять свою роботу здалеку, не контактуючи з потенційно зараженими чи наляканими людьми. Зразки беруть із пахв мандрівників і поміщають у сталеві контейнери, призначені для того, щоб собака змогла вміститися щільно всередині, не порушуючи зразок.

Результати випробувань, які, як кажуть, мають 92-відсоткову точність, повертаються менш ніж за хвилину, повідомили представники Дубаї The National.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі