У школах Закарпаття ліквідують вуличні клозети

16 грудня 2019 Відео, Здоров'я
Share Button
У Закарпатській області вбиральням на вулиці бути щонайменше рік. Міністр освіти і науки України Ганна Новосад визнає очевидну проблему зовнішніх туалетів у школах.

Пов’язує Ганна Новосад це рішеня з особливостями гірської місцевості. Посадовиця обіцяє, до кінця наступного року кількість таких шкіл, а нині їх більше сотні, суттєво зменшиться. Облаштування внутрішніх клозетів підтримають фінансово. Про це йдеться у сюжеті Ungvar Tv.

Варто додати, що 13 вересня цього року на Закарпатті в селі Забродь Хустського району  учень першого класу місцевої школи впав у вигрібну яму  шкільного туалету.

На щастя, друзі-однокласники потерпілого тоді  побігли за вчителями, щоб ті врятували школяра. Дитину врятували, витягнувши з фекалій. Всі батьки шоковані таким випадком. За словами Клемена, це вже не перший випадок в районі, коли школярі молодшої ланки провалюються в вигрібні ями.

Нагадаємо, раніше  ми писали, що в усіх перших класах шкіл Слов’янська від класів з російськомовним викладанням вирішили відмовитися повністю.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі