Власник похоронної фірми на Львівщині возив труну із написом “Карантин” і “Сиди вдома”

07 квітня 2020 Відео, Життя, Львів
Share Button
Скріншот з відео
Незвичну акцію провели у Трускавці, Стебнику і Дрогобичі. Власник ритуальної фірми проїхався з труною із написами «Карантин», «Сиди дома» по цих містах.

Акцію чоловік провів спільно з місцевими журналістами і пояснив її бажанням спонукати жителів дотримуватись умов карантину, пише Zaxid.net.

Акцію провели ще в неділю, 5 квітня. Власник трускавецької фірми ритуальних послуг «Вічність» Степан Піряник разом з водієм проїхали на катафалку з Трускавця через Стебник у Дрогобич з пустою чорною труною, на яку білою фарбою нанесли написи «Карантин» і «Сиди дома». На сам катафалк наліпили перекреслений напис «Covid19» та ще один – «Stop Covid19!»

За словами Піряника, таким чином він хотів вплинути на людей, які не дотримуються умов карантину.

«Я був від початку карантину на самоізоляції, дотримувався чітко, як має бути. І тут виникла необхідність поїхати на роботу у Дрогобич машиною. І я був ошарашений, скільки людей просто на вулиці бовтається. А наша компанія виготовляє труни. І вирішив саме для таких людей, яким нічого вже не допомагає, спільно з журналістами вирішили провести таку акцію. Може, хоч таким способом ми їх переконали. Я розумію, що, може, це жорстко, але тим не менш», – каже Степан Піряник.

Акцію провели одноразово, оскільки після негативних відгуків вирішили більше такого не повторювати.

Читайте також: На Львівщині облаштують блокпости і вимірюватимуть всім температуру

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі