Радко Мокрик

Радко Мокрик

історик, культуролог

Депутат Брагар показав, що маєм проблеми більші, ніж могли собі уявити

Share Button
Євген Брагар
Якщо наша держава ще існує – це завдяки армії, добровольцям, волонтерам. Всім, хто в той чи інший спосіб в міру своїх можливостей і здібностей включається в боротьбу проти агресії Росії на Сході. Воює, допомагає, інформує, українізує.

Для мене це аксіома. І беззаперечна повага і вдячність тим, хто на сході.

Про ситуацію з дівчатами, автобусом і російськими серіалами чули вже, мабуть, всі. Я розумію і поважаю їхню позицію.

Але є нєкій депутат Євгеній Брагар, з зелених. Він вважає, що дівчата своїм вчинком «розпалюють міжнаціональну ворожнечу», «він не дозволить утиски» ітд. Він, народний депутат України, зібрався писати заяву у поліцію.

Товариш Брагар на боці водія, який фарширує людей російським сміттям. І на боці натовпу, якому байдуже, що дивитися. Це, в розумінні депутата, і є «демократія».

Мушу розчарувати пана Брагара – якби в нас все працювало за таким принципом, Україна до 2014 перетворилася на помийну яму. А станом на сьогодні її б вже не було. Україна є тільки тому, що такі дівчата не слухають «більшість» – а б’ються за свою країну як вміють.

Читайте також: «Ми вас не посилали на війну». Двох волонтерок висадили з автобуса через фільм російською

Я не маю цензурних слів, щоб висловити свою думку з цього приводу. Це огидно і мерзенно. Якщо таку позицію займає депутат з монобільшості то в нас значно більші проблеми, ніж ми могли собі уявити.

Розумію, що в зе-команду набрали нашвидкуруч все, що попало. Але завтра має бути заява партії, а ще краще – роз’яснення президента.

Інакше – ви просто вороги цієї держави.

Читайте також: «Вночі писав мені, а зранку його вже нема»: на Донбасі загинув солдат від кулі снайпера

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі