Українець Сінченко, якого втретє захопили у полон “ДНР”, порізав собі вени через тортури у СІЗО

05 вересня 2020 Війна на Сході
Share Button
Фото з відкритих джерел
29-річний Григорій Сінченко, який втретє опинився у полоні окупантів так званої "ДНР", через тортури у Донецькому СІЗО порізав собі вени.

Про це 5 вересня в коментарі “Укрінформу” повідомила мати полоненого Тетяна Гулевська.

“Його по-звірячому били, вимагаючи відмовитися від нашого адвоката і підписатися під того, якого вони хочуть. Гриша порізав вени і кров’ю в камері написав протест проти тортур”, – сказала Тетяна.

Нині Сінченко перебуває у лікарні при СІЗО, в одиночній камері, зазначила його матір. Вона додала, що за словами сина, до тортур і побиття причетний слідчий Станіслав Кошевий.

Нагадаємо, що Григорія Сінченка заарештували в окупованому Донецьку 2 грудня 2016 року та звинувачували у партизанській діяльності, незаконному зберіганні зброї, підривах вишки мобільного оператора Фенікс. Потім 2017 року Сінченко разом з 74 бранцями, яких тоді обміняли, повернувся в Україну. Після повернення хлопець розповів, що його підвішували наручниками, били до втрати свідомості та пропускали крізь тіло численні розряди струму.

У жовтні 2019-го Сінченка знову затримали “спецслужби ДНР”. І до цього часу його рідні точно не знали, де він. У травні йому вдалося втекти.

30 червня окупанти так званої “ДНР”На Донбасі втретє захопили в полон українського патріота Сінченка На Донбасі втретє захопили в полон українського патріота Сінченка знову захопили в полон Сінченка. Він фактично вже втретє опиняється у полоні підконтрольних Росії бойовиків.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі