Волонтери звинуватили Олексія Гончаренка у брехні про участь у боях за Дебальцеве

22 січня 2022, 23:15 Війна на Сході
Share Button
Фото з відкритих джерел
Олексій Гончаренко заявив, що був учасником боїв під Дебальцевим.

“Я в ніч перед другим Мінськом провів під Дебальцево. Коли летіли гради, на своїх руках виносив вбитих українських військових. І поранених. Я там був і бачив!”. – заявив нардеп від “ЄС” Олексій Гончаренко в ефірі каналу Україна .

На таку заяву відгукнулась волонтерка Діана Макарова. Вона написала пост у Фейсбуці і висловила свою недовіру до слів політика.

“Не знаю, як ви, а я судомно схлипнула. Я уявила Олексія Гончаренка, який під Дебальцевим вночі під градами виносить на собі поранених і вбитих. Повзком по засніженому полю. Вчора в нас з’явився новий герой Дебальцевого. Олексій Гончаренко. Нині ви і самі можете спитати в нього : так де й коли він виносив на собі поранених і вбитих з-під Дебальцевого? Якщо вірити Олексію, це було 10 лютого 2015 року”, – написала волонтерка.

Окрім того, щоб дізнатися правду, у пості вона позначила тих людей, які працювали у дебальцевській кампанії.

Один із військових підтвердив присутність Гончаренка, однак, за його словами, політик перебував за 20 км від Дебальцевого.

“То був Гончаренко біля Дебальцевого? Так, був. В тилу. От вам і безпосередній учасник”, – підсумувала Діана Макарова.

Скріншот з Фейсбуку

Пізніше Макарова опублікувала ще один пост: “Варто було Олексію Гончаренку вчора бовкнути, що він був реальним учасником дебальцевських подій і сам, особисто, вивозив поранених і загиблих, як реальні учасники Дебальцевських подій одразу розставили все по місцях. Ні, учасником битви не був. Ні, поранених не вивозив. Ні, загиблих теж. Так, збрехав”.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі