Зеленський записав відеозвернення до українців

19 січня 2022, 21:52 Війна на Сході
Share Button
Фото з відкритих джерел
Президент закликав українців не піддаватися паніці.

19 січня на Telegram-каналі Офісу президента опублікували відеозвернення президента Володимира Зеленського до українського народу.

Глава держави заявив, що інфопростір сповнений повідомленнями про війну з Росією і що українці піддаються паніці.

“Всю цю риторику в офіційних політичних заявах у новинах ЗМІ, у чутках біля під’їзду об’єднує одна річ, одне логічне питання: а в чому, власне, новина? Хіба це не є реальністю вже вісім років?”, — зауважив Зеленський і нагадав, що ризики війни не стали більшими, ніж у 2014-му, на відміну від ажіотажу, що створюється навколо них.

За його словами, Україна намагається розв’язати проблему у дипломатичний спосіб.

“Україна не хоче війни, але Україна повинна завжди бути готовою до неї. Не боїться, бо захищає свою землю. Не здасться, бо це — наша земля. Тікати нікуди. І це не новина. Ми про все знаємо, ми до всього готові, але робимо все, щоби врешті нам це не знадобилося. Робимо все для вирішення дипломатичним шляхом. Робимо все для настання миру в Україні”, — зауважив президент.

Відтак Зеленський закликав українців зберігати спокій всупереч тривожним повідомленням ЗМІ.

“Що робити вам? Тільки одне — зберігати спокій, холодну голову, впевненість у своїх силах, у своїй армії, у нашій Україні. Не накручувати самих себе. На все реагувати мудро, не емоційно — головою, не серцем”, — резюмував президент.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі