Зворушлива історія кохання бійця АТО з інвалідністю та львівської волонтерки

Share Button
Фото: Facebook
Минулого тижня у Києві на Центральному залізничному вокзалі повінчалися боєць АТО з інвалідністю та його кохана. Наречений з коханою спеціально приїхали зі Львова, де живуть, аби повінчатися саме на столичному вокзалі.

Історія військового Олексія Скриби та львів’янки Дарини Казакової є драматичною та зворушливою. Олексій інструктор-танкіст 28 окремої механізованої бригади ЗСУ, воював на сході чотири роки, з 2015-го по 2018-й включно. В чоловіка понад два роки безпосереднього перебування у зоні бойових дій, таких людей насправді є одиниці. Олексій отримав травму хребта вже після Донбасу. Це сталося за випадкових причин, коли чи не у перший день відпустки, він провалився разом з аварійним балконом з багатоповерхівки. Лікарі сказали, що чоловік більше ніколи не зможе ходити. У 2018 році він пройшов курс реабілітації у військовому госпіталі у Львові і навчився жити з коляскою. Саме там він познайомився з майбутньою дружиною.

Дарина за фахом психолог та через морально-релігійні переконання хотіла якось допомогти нашим військовим, тому зайнялася волонтерською працею. Вона організувала гурток танців для постраждалих бійців. Саме там дівчина і помітила свого коханого.

«Із Льошею у нас була любов з першого погляду. Пропозицію він зробив, коли ми були на відпочинку в Будапешті, а рівно через 100 днів після нашого знайомства ми повінчалися», – зізнається дівчина.

Пара спеціально їздила зі Львова до Києва, щоб провести церемонію. Так вийшло, бо пастор Церкви християн віри євангельської, капелан Сергій Косяк, який є духовним наставником Дар’ї, був дуже зайнятий і не міг в інший час повінчати молодих. На київському вокзалі таку церемонію проводили вперше.

Фото: Facebook

За словами військового, рішення стосовно весілля на вокзалі прийшло досить спонтанно, але він про це не шкодує.

Після вінчання молодята повернулися до Львова, де організували сімейне, тихе і романтичне торжество.

Фото: Facebook

«Гарне плаття, ніжна музика скрипаля … Це було дуже камерно, без зайвої помпи, саме так, як ми хотіли. Тільки найближчі, які були за нас щиро раді», – сказала Дарина.

Фото: Facebook

Олексій Скиба вважає себе досить не публічною особою, тому не любить лишній раз спілкуватися з журналістами, однак сказав редакції ІП «Діло», що дуже радий своєму сімейному щастю. Він добре розбирається у комп’ютерах, вчиться писати програмні коди і, можливо, зможе себе реалізувати в IT-галузі, якщо підвернеться відповідна робота. Наразі пара намагається збудувати своє сімейне гніздо у Львові і жити щасливим життям.

Фото: Facebook

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі