Більшість інфікованих COVID-19 в Україні – молоді

27 березня 2020 Здоров'я
Share Button
Фото: Профіль
Понад 50% українців, які інфікувалися коронавірусом і в яких розвинулися симптоми захворювання COVID-19, – це люди віком від 18 до 49 років.

Про це сьогодні під час брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко, передає пресслужба МОЗ.

 “Це свідчить про те, що старша вікова група населення України більше прислухається до рекомендацій МОЗ України щодо запобіжних заходів від інфікування на COVID-19, дотримується карантину та обмежує свою мобільність. Водночас люди віком від 18 до 49 років ще зневажливо ставляться до загрозливої ситуації”, – вважає Ляшко.

Також у МОЗ повідомляють про опитування українців щодо канрантинних заходів у Telegram-каналі “Коронавірус_інфо”. За його результатами, 69% користувачів вважають, що нинішніх заходів задля боротьби із загрозою поширення коронавірусу недостатньо і їх потрібно посилити. 18% опитаних підтримують посилення карантину частково. І лише 7% вважають, що чинних заходів уже достатньо й Україна не потребує посилення обмежень.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі