Через карантин Львівщину патрулює більше тисячі правоохоронців

27 березня 2020 Здоров'я, Кримінал, Львів
Share Button
Близько тисячі поліцейських, нацгвардійців, а також військових ВСП залучили до патрулювання як міста, так і області. Додатково працює 90 автомобільних та піших нарядів.

Про це під час брифінгу ЛОДА повідомив Дмитро Михалець, заступник керівника Нацполіції Львівщини. Також він додав, що в даний час по області і в місті не проводиться жодних масових заходів.

Читайте також: У Львові запустили лабораторію для виявлення COVID-19

«Ми далі спілкуємося із церковними  конфесіями, щоб не допускали скупчення громадян, які хочуть відвідувати недільні богослужіння», – сказав Михалець.

У посиленому режимі несуть службу правоохоронці від самого початку запровадження карантинних заходів.

«Понад 1000 осіб залучено для патрулювання області. Плюс більше 90 нарядів як автомобільних так, і піших патрулюють і реагують на порушення. Ми уже склали більше 80 протоколів», – розповів заступник керівника Національної поліції Львівщини Дмитро Міхалець.

Заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень нагадав, що будь-які міжміські, міжобласні перевезення заборонено.

«Допускаються перевезення виключно в порядку де замовником є підприємства чи установи, які належать до списку підприємств, які забезпечують життєдіяльність області. Сформовано чіткі вимоги, що на таких перевезеннях можна перевозити лише на сидячих місцях, а самі перевезення відбуваються за маршрутами, що їх затвердила національна поліція», – наголосив Тарас Грень.

За його словами, перевезення медиків відбувають в порядку спеціальних регулярних перевезень. Найбільш оптимально спрацював госпіталь у Винниках, є укладені всі договори, тож перевезення відбуваються систематично. Щодо інфекційної лікарні, відпрацьовується налаштування таких перевезень. Так само стоїть питання стосовно всіх інших медичних закладів, робота триває. Найближчим часом це питання буде вичерпано.

Читайте також: Все буде “окей”: львів’яни про епідемію

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі