Франція дозволить в’їзд парам, яких розлучили через коронавірус

18 вересня 2020 Життя, Здоров'я
Share Button
Фото з відкритих джерел
МЗС Франції дозволить в’їзд до країни розлученим через карантинні обмеження парам, один із партнерів у яких є іноземним громадянином.

Рішення стосується офіційно не зареєстрованих пар, які у червні запустили в соціальних мережах міжнародну кампанію під назвою “Любов – це не туризм”, повідомляє Суспільне.

8 серпня держсекретар з туризму Жан-Батіз Лемуан повідомив про початок процедури з возз’єднання таких пар, проте ЗМІ та громадськість неодноразово називали її складною та “принизливою”. Труднощі процедури видачі дозволу на в’їзд полягає в тому, що без офіційної реєстрації стосунків складно довести, що вони не є фіктивними. Зокрема, для цього слід надати докази тривалого знайомства або представити документи про попередні приїзди до Франції.

“Є процедура, яку запровадили в дію на початку серпня. Вона є незадовільною, тому що вона занадто повільна і не дозволяє розв’язати ці проблеми”, – розповів в інтерв’ю французькому радіо секретар МЗС Франції Клеман Бон.

За його словами, через це у міністерстві вирішили переглянути наявні механізми, щоб спростити та прискорити можливість в’їзду до країни іноземців, які є партнерами французьких громадян.

Перші дозволу на в’їзд будуть видані вже наступного тижня.

Через запроваджені карантинні обмеження пари, які не проживали разом, були розлучені протягом пів року.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі